“Yusuf Erdoğan Beşiktaş’a gidiyor!.” |
Cimbom Beşlik Oldu… Başakşehirspor 5-1 Galatasaray

Cimbom Beşlik Oldu… Başakşehirspor 5-1 Galatasaray

Atmadanbil.Com Yayında

Atmadanbil.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

“Yusuf Erdoğan Beşiktaş’a gidiyor!.”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Temmuz 2017 - 14:50:29
“Yusuf Erdoğan Beşiktaş’a gidiyor!.”

Ali Ay: Görüştüğümüz isim Avrupa’da olay olur! Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfere ilişkin yaptığı açıklamada, “Bir oyuncu ile görüşüyoruz. Anlaşırsak Türkiye’de ve hatta Avrupa’da olay olur” dedi.. Ali Ay asıl bombayı ise daha sonra patlattı.. Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’ı çok istediklerini dile getiren Ay, “Muharrem Usta’dan Yusuf’u istedim ancak Beşiktaş’e sözümüz var. Onlar vaz geçerse size […]

Ali Ay: Görüştüğümüz isim Avrupa’da olay olur!

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfere ilişkin yaptığı açıklamada, “Bir oyuncu ile görüşüyoruz. Anlaşırsak Türkiye’de ve hatta Avrupa’da olay olur” dedi.. Ali Ay asıl bombayı ise daha sonra patlattı.. Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’ı çok istediklerini dile getiren Ay, “Muharrem Usta’dan Yusuf’u istedim ancak Beşiktaş’e sözümüz var. Onlar vaz geçerse size veririz” ifadesini kullandı..

 


 Ali Ay: Görüştüğümüz isim Avrupa’da olay olur

Bursaspor Başkanı Ali Ay, gündemi sarsarcak açıklamalar yaptı..

Yeni sezon ve transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Ali Ay şunları söyledi:

“Asamoah Gyan’ı ilk biz istedik..1 milyon 600 bin Euro teklif etmiştik. Hocamız da ortada yoktu. Başka menajerler girdi. Dzsudzak’ta olduğu gibi bu tip futbolcular proje futbolcularıdır. Bu işlerde menajerlerin oyunu olduğunu düşünüyorum. Ne açıklama yaptı bilmiyorum ama onların bonuslarla birlikte maliyeti 2 milyon Euro’lara geliyor. Biz de çok vermedik. O günkü şartlar olsaydı bitebilirdi. Menajerlerin bir tanesi ‘1 milyon 200 bin Euro’ya bitiririz’ dedi. Hocamız bu tip futbolcuları istemediğini söyledi. Alex Song da var bunun yanında. Hocanın çok büyük çevresi var. Her yerden hocaları arayıp bilgi alıyor..”

“Biz yanlışlardan çok fazla muzdarip olduk, problem yaşadık. Hocamızın söylediği gibi defans bloğunu halletmeliyiz. Geçen sene en büyük problemimiz defanstı. Sağ bek ile ilgili de çalışmalar yapıyoruz. 2-3 alternatifimiz var. Djiku da alternatiflerimiz arasında..”

“Vaz Te 1 milyon 500 bin Euro istedi”

“Vaz Te gündemimizde. Hoca ‘araştırın’ dedi. Biz de araştırdık ama çok büyük rakam çıktı karşımıza. 1 milyon 500 bin Euro istediler ama Vaz Te konusu kapanmadı. 700 bin Euro’ya oynarım derse olur..”

“Muharrem Usta, ilk sözü Beşiktaş’a verdiklerini söyledi”

 

“Yusuf Erdoğan ile ilgili Muharrem Usta’yı aradım. İlgilendiğimizi söyledim. ‘İlk sözü Beşiktaş’a verdik sonra tekrar konuşuruz’ dedi. Güray ile ilgili de başkanlarıyla görüştük. Onlardan çok fazla futbolcu ayrıldı. Hocamızla görüştük, kamptan sonra karar verecekler. Kayserispor’un sözleşmeli futbolcusu. Beklemedeyiz ama çok fazla olumlu olacağını düşünmüyorum. Matias Fernandez ile ilgili de Jorquera’nın durumunu bekliyoruz. Hoca onu da görmek istiyor. Ben almasından yanayım. Elimizde 5 tane forvet var. Geçen sene Necid’i kiraya verdik, Stancu sonradan geldi. Bir boşluk olursa düşünülebilir. Eylül’e kadar transfer süremiz var.”

“Avrupa’da olay olur”

“Bir oyuncu ile görüşüyoruz. Anlaşırsak Türkiye’de ve hatta Avrupa’da olay olur. Başka bir isimle daha ilgilendik. Sağ açıkta oynuyordu. 2 milyon Euro verdik, 6 milyon Euro istediler. O yüzden olmadı. Bir tane iyi birisini düşünüyorum. Bunu ben de istiyorum, onun için uğraşıyoruz..”

Kaynak: Fotospor

 

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz