Malatyaspor taraftarını kahreden gelişme!. |
Atmadanbil.Com Yayında

Atmadanbil.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Malatyaspor taraftarını kahreden gelişme!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 12 Temmuz 2017 - 13:16:32
Malatyaspor taraftarını kahreden gelişme!.

Bunun adı becerisizlik… Böylesi ne görüldü ne de duyuldu.. Devlet Malatyaspor’a Avrupa da bile eşi benzeri olmayan bir stat yaptı.. Ancak gel gör ki şu an yaşananlar Malatyaspor’u sevenleri kahrediyor.. Yeni Malatya Stadı’nın yeni sezona yetişmesi zor gibi görünüyor.. Ya da önemli bazı maçlar anlamsız eksiklikler nedeniyle başka yerlerde oynanmak zorunda kalabilir.. Nedeni ise stadın […]

Bunun adı becerisizlik…

Böylesi ne görüldü ne de duyuldu..

Devlet Malatyaspor’a Avrupa da bile eşi benzeri olmayan bir stat yaptı..

Ancak gel gör ki şu an yaşananlar Malatyaspor’u sevenleri kahrediyor..

Yeni Malatya Stadı’nın yeni sezona yetişmesi zor gibi görünüyor..

Ya da önemli bazı maçlar anlamsız eksiklikler nedeniyle başka yerlerde oynanmak zorunda kalabilir..

Nedeni ise stadın bağlantılı yollarının henüz bitmemiş olması..

Eksikler bununla da kalmıyor..

Passolig, locaların bölünmesi, elektronik reklam alanları henüz tamamlanmış değil.. Ve liglerin başlamasına 1 aydan daha az bir süre kaldı..

Geçtiğimiz sezonun zafer sarhoşluğunu üzerinden atamayan yerel yönetim, işin ciddiyetini anladığında ise geç kaldığını anladı.. Bundan sonra ne olur, neler yaşanır onu da bekleyip göreceğiz.

Ancak bir gerçek var ki Yeni Malatya Stadı’na bu haliyle maç verilmez..

 

Süper Lig fikstürünün belirlenmesiyle Evkur Yeni Malatyaspor, ilk hafta Osmanlıspor ile sahasında karşılaşacak. 11 Ağustos’ta başlayacak ligde 1. hafta maçlarında Evkur Yeni Malatyaspor’un ev sahibi olması kulübün, Gençlik Spor Bakanlığı’nın, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün ve Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin planlarını bozdu. Kamuoyu bu durumu yetkililerin beceriksizliği olarak yorumladı

Sadece 30 gün içinde passolig, locaların bölünmesi, elektronik reklam alanları ve ulaşım yolları gibi ciddi eksiklerin olduğu 160 kalem eksiği gidermesi gereken sarı siyahlı-kulüp, şimdi işlerin nasıl yetişeceğini düşünmeye başladı.

İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINDA GÜNDEME GELDİ
Bu arada dün Malatya’da gerçekleşen İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda yeni stadın yolları gündeme geldi. İlk hafta maçını yeni stadında oynamak isteyen Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi, bu eksiklerin bir an önce giderilmesini beklerken, stadın içi kadar dışı da büyük sorun teşkil ediyor. İl Koordinasyon Kurulu’nda konu üzerine açıklamalarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun, bağlantı yollarının sezon başlangıcına kadar yetiştirileceğini, bu sezon için ulaşım sıkıntısını açılacak ara yollarla aşmaya çalışacaklarını söyledi. Yeni stadın son durumu hakkında Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı ve Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri de açıklamalarda bulunurken, tüm kurumların hızlı ve koordineli bir şekilde çalışması gerektiği vurgulandı.

Kaynak: Malatyatime

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz