Fenerbahçe’de Gökhan Gönül pişmanlığı!. |
Atmadanbil.Com Yayında

Atmadanbil.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Fenerbahçe’de Gökhan Gönül pişmanlığı!.
Fenerbahçe’de Gökhan Gönül pişmanlığı!.

Fenerbahçe’de Van der Wiel depremi! Fenerbahçe’de Gökhan Gönül pişmanlığı yaşanıyor.. Beşiktaş’a kaptırılan Gökhan’ın yerine alınan Hollandalı futbolcusu Gregory van der Wiel, yapılan fiziksel ölçümlerde alt yapıdan gelen bazı oyuncuların bile gerisinde kaldı..   Gökhan Gönül’ün boşluğunu doldurması için transfer edilen Gregory van der Wiel henüz istenileni veremedi. Süper Lig’in bu kadar sert ve zorlu olduğunu […]

Fenerbahçe’de Van der Wiel depremi!

Fenerbahçe’de Gökhan Gönül pişmanlığı yaşanıyor.. Beşiktaş’a kaptırılan Gökhan’ın yerine alınan Hollandalı futbolcusu Gregory van der Wiel, yapılan fiziksel ölçümlerde alt yapıdan gelen bazı oyuncuların bile gerisinde kaldı..

Fenerbahçe'de Van der Wiel depremi!

 

Gökhan Gönül’ün boşluğunu doldurması için transfer edilen Gregory van der Wiel henüz istenileni veremedi. Süper Lig’in bu kadar sert ve zorlu olduğunu beklemeyen tecrübeli sağ bekin sezon başı kampını iyi geçirememesi nedeniyle kondisyon eksikliğinin sürdüğü ifade edildi.

Fenerbahçe’nin Hollandalı sağ beki Van der Wiel, henüz istenen seviyeye gelemedi.
Gökhan Gönül’ün ardından sağ bek pozisyonunda görev yapan tecrübeli futbolcu, bu boşluğu henüz dolduramadı.
Futbolcunun en büyük sorunu sezon başı kampını iyi geçirmemesi ve fiziksel açıdan istenen seviyede olmaması gösterildi.
Hollandalı oyuncu yapılan ölçümlerde takımın en kötü isimleri arasında bulunuyor. Hatta altyapıdan gelen bazı oyuncuların bile fiziksel değerlerinin Wiel’den daha iyi durumda olduğu ifade ediliyor. Bu da doğal olarak futbolcunun saha içi performansına yansıyor. Pozisyon bilgisi ve tecrübesi üst seviyede olsa da bu sıkıntısı sebebiyle tam performans veremiyor.
Ancak Van der Wiel, Dick Advocaat’ın gelişi ve değişen antrenman sistemi ile bu açığını kapamaya başladı. Hatta bu çalışmalar ve yoğun maç temposu sebebiyle sakatlanıp son Osmanlıspor maçının kadrosunda yer almamıştı. Futbolcunun, milli takım arasının ardından artık istenen seviyeye çıkması bekleniyor.
7 yıl Ajax ve 4 yıl Paris Saint Germain kariyerinden sonra Fenerbahçe’ye transfer olan futbolcu, Süper Lig’de bu kadar zorlanacağını düşünmüyordu. Lig’in bu kadar sert ve zorlu olduğunu bilmeyen sağ bek daha rahat bir ortam bekliyordu. Hollandalı sağ bek Vitor Pereira’nın ardından Advocaat’ın da ilk tercihi oldu. Sarı-lacivertli forma altında 10 maça çıkan futbolcu bir asist yaptı. Oynadığı maçların tamamına ilk 11’de başladı..
kaynak: vatan
  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz