Fenerbahçe’de Fernandao şoku!. |
Atmadanbil.Com Yayında

Atmadanbil.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

A4 Navigator En İyi Fotokopi Kağıdı

A4 Navigator En İyi Fotokopi Kağıdı

Fenerbahçe’de Fernandao şoku!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Temmuz 2017 - 13:20:42
Fenerbahçe’de Fernandao şoku!.

Fenerbahçe’de şok üstüne şok! Fernandao… Ülkesinden iyileşmeden dönen golcü oyuncu tüm planları alt üst etti. Kırıkları kaynamadığı için kolunu kullanamayan Fernandao iki ay içinde düzelmezse 2. kez masaya yatacak. Elinde Van Persie dışında forvet kalmayan Teknik Direktör Kocaman’ın acilen santrfor alınmasını istediği bildirildi..   Fenerbahçe’de Fernandao şoku yaşanıyor. Geçen sezon kolu kırılan ve ameliyat olan […]

Fenerbahçe’de şok üstüne şok! Fernandao…

Ülkesinden iyileşmeden dönen golcü oyuncu tüm planları alt üst etti. Kırıkları kaynamadığı için kolunu kullanamayan Fernandao iki ay içinde düzelmezse 2. kez masaya yatacak. Elinde Van Persie dışında forvet kalmayan Teknik Direktör Kocaman’ın acilen santrfor alınmasını istediği bildirildi..

Fenerbahçe'de şok üstüne şok! Fernandao...

 

Fenerbahçe’de Fernandao şoku yaşanıyor. Geçen sezon kolu kırılan ve ameliyat olan Brezilyalı futbolcunun yeni bir operasyon geçirebileceği öğrenildi.Hatırlanacağı gibi Atiker Konyaspormaçında sakatlanan Fernandao’nun kolunda beş parçalı kırık oluşmuştu. Ancak bu kırıklar tam olarak kaynamadı. Ülkesinden iyileşmeden dönen golcü oyuncu tüm planları alt üst etti.

Kulüp doktorları yapılan kontrollerden sonra ilk planda iki ay boyunca ameliyat yoluna başvurmadan kırığın oluştuğu bölgenin iyileşmesini bekleyecek. Eğer Fernandao sağlığına kavuşamazsa mecburen tekrar ameliyat masasına yatacak. Brezilyalı futbolcunun yeni bir operasyon geçirmeden tam olarak iyileşme ihtimali oldukça az görünüyor. Tekrar bir operasyon geçirmesi durumunda ise Fernandao sezonun ilk yarısını kapatacak.
Öncelik forvette
Forvet hattında sıkıntı yaşayan teknik heyet, Fernandao’dan gelen bu haber ile büyük şok yaşadı. Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın bu bölgede Van Persie dışında kullanabileceği bir isim kalmadı. Hollandalı futbolcunun da yoğun maç temposunu kaldırması mümkün değil. Zaten takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren Van Persie’nin düzenli bir şekilde forma giymesi de beklenmiyor.
Şu an Fenerbahçe’nin elinde tam kapasite ile hazır olan tek isimse genç forvet Ahmethan Köse. Bu nedenle Teknik Direktör Aykut Kocaman acil olarak bu bölgeye takviye yapılmasını istiyor. Ancak transfer kısıtlaması, fiyatların yüksek olması ve bunun yanısıra iyi kalitede forvet oyuncusu bulmada yaşanan sıkıntılar sebebiyle bu bölge için henüz çözüm bulunmuş değil.
(Skorer)
  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz