Bu iddia çok konuşulur! Fenerbahçe ‘Huzurevi’ açıyor!. |
Sosyotest.Com Yayında

Sosyotest.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Çokaş Kağıtçılık Tanıtım Filmi

Bu iddia çok konuşulur! Fenerbahçe ‘Huzurevi’ açıyor!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 4 Haziran 2017 - 18:05:48
Bu iddia çok konuşulur! Fenerbahçe ‘Huzurevi’ açıyor!.

F.BAHÇE HUZUREVİ AÇILIYOR!.   F.Bahçe yönetimi uzun süredir hayalini kurduğu “huzuevi” projesini sonunda hayata geçiriyor(!) hem de Samandıra’da. Can Bartu tesilerinde.   Nasıl mı? Çok basit! Futbolunun sonbaharına gelmiş, artık istenmeyen, hatta takımdan ayrılmaları için mobing uygulanan oyuncuları kadrosuna katarak… Kim mi bunlar? 1 Mathieu Valbuena: 28 Eylül’de yani takriben ligin 5 veya 6’ıncı haftasında […]

Serkan Bayar

F.BAHÇE HUZUREVİ AÇILIYOR!.

 

F.Bahçe yönetimi uzun süredir hayalini kurduğu “huzuevi” projesini sonunda hayata geçiriyor(!) hem de Samandıra’da. Can Bartu tesilerinde.

 

Nasıl mı?

Çok basit!

Futbolunun sonbaharına gelmiş, artık istenmeyen, hatta takımdan ayrılmaları için mobing uygulanan oyuncuları kadrosuna katarak…

Kim mi bunlar?

1 Mathieu Valbuena: 28 Eylül’de yani takriben ligin 5 veya 6’ıncı haftasında 33 yaşına girecek. 3 yıl sonra sözleşmesi tamamlandığında 36 yaşında olacak Fransız süper yıldız.

2 Nabil Dirar: Ligin 2’nci yarısı başladığında 32 yaşına girecek, istediği 3 yılık sözleşme kendisine verildiğinde son yılında 35 yaşına gelecek olan ve artık sağ kanat oynayamayacak kadar yaşlandığı için beke çekilen ve Monaco’nun 5 yıllık hizmetlerine karşılık jest olarak bonservisini bedelsiz bıraktığı Fas asıllı Belçikalı yıldız.

3 Gael Clichy: Çok değil 26 Temmuz’da 32 yaşına girecek M.City’nin “artık yaşlandı” diye serbest bıraktığı Fransız sol bek.

4 Juanfran: İkiz kulelerin vurulduğu gün yani ligin takriben 4’üncü haftasında 29 yaşına girecek sezon başında Deportivo’ya Babel ve Emre Çolak gibi bedava gelmiş İspanyol sağ bek. Ne kadar bonservis ödeneceği henüz konuşulmuyor!

5 ve 5.5 Nasri ve Rodriguinho: Bu ay içinde 30 yaşına girecek Fransız ile 30’unu devirmek için Mart ayını bekleyecek olan Brezilyalı. Tabii henüz yaşları genç olduğu için kulüpleri onlar için bonservis konusunda ikna olmadı.

6 Volkan Demirel: 35 yaşında olan ve en az 2 yıllık daha sözleşme isteyen hedefini 40 yaşına kadar oynamak olarak belirleyen kaptan.

7 Skrtel: İddialara göre F.Bahçe’de forması garanti olan 33 yaşındaki Slovak süper star. 2019’da sözleşmesi bittiğinde sadece 35 yaşında bir delikanlı olacak.

8 van Persie: Ha bir de Uçan Hollandalı var. Unutmak olmaz. 34 yaşında ve seneye de 35 yaşında olacak. 6.5 milyon euro’yu cebine koyacak.

Gelecek teknik adama posta koyacak. Huzurevinin baş köşesinde yedek kulübesinde oturacak.

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz