Beşiktaş Diego Costa ile dünya rekoru kırdı!. |
Atmadanbil.Com Yayında

Atmadanbil.Com Yayında

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

Canlı Skor Android Uygulaması ile Spor Dünyası Avucunuzun İçinde

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

En Şık ve En Göze Çarpıcı Daniel Klein Saatler modasaat.com’da

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

İngilizce kelimeler nasıl okunur biliyor musunuz? konusarakogren.com

A4 Navigator En İyi Fotokopi Kağıdı

A4 Navigator En İyi Fotokopi Kağıdı

Beşiktaş Diego Costa ile dünya rekoru kırdı!.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 8 Temmuz 2017 - 15:53:41
Beşiktaş Diego Costa ile dünya rekoru kırdı!.

Dünya bu rekoru konuşuyor! Beşiktaş & Diego Costa.. Beşiktaş taraftarlarının Pepe sonrası Diego Costa için başlattığı ‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı, İngiliz basınında da yer buldu. İşte oradaki yansımaları… Diego Costa, Beşiktaş’a gelecek mi? Beşiktaş taraftarının Pepe transferinden sonra Diego Costa için başlattığı “Come to Beşiktaş” çılgınlığı Ada’da gündem konusu oldu. İngiliz basınından Mirror, 1.7 milyon […]

Dünya bu rekoru konuşuyor!

Beşiktaş & Diego Costa..

Beşiktaş taraftarlarının Pepe sonrası Diego Costa için başlattığı ‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı, İngiliz basınında da yer buldu. İşte oradaki yansımaları…

Dünya bu rekoru konuşuyor! Beşiktaş & Diego Costa

Diego Costa, Beşiktaş’a gelecek mi? Beşiktaş taraftarının Pepe transferinden sonra Diego Costa için başlattığı “Come to Beşiktaş” çılgınlığı Ada’da gündem konusu oldu. İngiliz basınından Mirror, 1.7 milyon Beşiktaşlının Diego Costa için transfer çılgınlığına giriştiğini ve son fotoğrafın altına  yorum bıraktığını yazdı.

“Beşiktaş’a gel Diego Costa! 1.7 milyon taraftar, Instagram’da mesaj yağmuruna tuttu” başlığıyla verilen haberde, Chelsea’de menajer Antonio Conte’nin kadroda düşünmediği Diego Costa’nın, 2016’da bir fotoğrafına 1.1 milyonluk yorum alan Selena Gomez’i geçtiğini vurguladı

Diego Costa’nın Atletico Madrid’e gitmek istediği ancak transfer yasağı nedeniyle bunun gerçekleşemeyeceğinin altı çizilirken, Brezilya asıllı İspanyol oyuncunun kiralık transferinin olası olduğu kaydedildi.

Son olarak, “Belki de Beşiktaş’a gider, taraftarları bunu hayal edebiliyor” ifadelerine yer verilirken, konu hakkında bir de anket açıldı ve “Diego Costa hangi takıma gider?” sorusu soruldu.

COSTA DA DONANMA FOTOĞRAFINI BEĞENDİ, BEŞİKTAŞ TARAFTARI MESAJ YAĞMURUNA TUTTU

Beşiktaş taraftarı, Pepe’nin transfer sürecinde olduğu gibi İspanyol futbolcuya da sosyal medyadan büyük bir baskı uyguluyor. Siyah-Beyazlı taraftarlar, ‘Come to Beşiktaş’ etiketiyle İspanyol oyuncunun Kartal’a imza atmasını bekliyor. Beşiktaş taraftarı, Pepe’yi de ‘Come To Beşiktaş’ etiketiyle etkilemiş ve futbolcunun Vodafone Park’a adım atmasını sağlamıştı. Pepe transferiyle çıtayı yükselten Beşiktaş, Diego Costa’yı da transfer ederse hiçkuşkusuz yönetim kadar taraftar da büyük bir başarıya imza atacak.

CHELSEA OYUNCUYU GÖNDERMEK iSTiYOR

Conte’nin oyun sistemine uymayan İspanyol forvet, Çin’den teklif bekliyor. Menajeri Jorge Mendes’in Pepe için Beşiktaş ile anlaşmasının ardından ismi siyah-beyazlılar ile anılmaya başlayan Brezilyalı, kiralık olarak ayrılmaya da sıcak bakıyor. Atletico Madrid’e dönmek isteyen, ancak transfer yasağı nedeniyle bunu gerçekleştiremeyen Costa’nın, 1 sezonluğuna kiralık olarak oynayıp, gelecek yaz uzun vadeli bir sözleşme imzalamaya da sıcak baktığı kaydediliyor.

 

 Kaynak: Mynet
  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz